Nr.

NUME

DAN

Nr. de inregistrare

01

Vasile CHIRTOCA  
Presedinte DAAC Hermes

 

 

02

Alexei CHIRTOCA  
vice-președinte, DAAC Hermes

 

 

03

Vladimir Voronin 
Președinte PCRM

 

 

04

Mihail GUSKOV
YMCA WORLD STAF

 

 

05

Gabriel STATI 
Presedinte STATI-HOLDING

6

MDA-002-VIP

06

Steven SEAGAL 
Actor de talie mondiala

5

MDA-003-VIP

07

Leonid VOLNEANSKI
Presedintele Centrului de Cultura si Sport “ELAT”

5

MDA-004-VIP

08

Ian RAIBURG 
Compozitor si Artist Emerit al Republicii Moldova

5

MDA-005-VIP

09

Iurie ERIOMIN 
Deputat al Parlamentului Republicii Moldova

5

MDA-006-VIP

10

Ghenadie BULGACOV
Deputat al Parlamentului Republicii Moldova

5

MDA-008-VIP

11

Vladimir PANFILOV
Deputat al Parlamentului Republicii Moldova

5

MDA-009-VIP

12

Grigorie PETRENCO 
Deputat al Parlamentului Republicii Moldova

5

MDA-010-VIP

13

Victor BORSEVICI 
Ambasador, Profesor, Doctor antropolog-cibernetic

5

MDA-011-VIP

14

Nicolae JURAVSCHI
Presedintele Comitetului Olimpic, Dublu Campion Olimpic

5

MDA-012-VIP

15

Andrei CIMILI
Director General al Agentiei Sportului din R. Moldova

5

MDA-013-VIP

16

Constantin SCRIPNIC
Primar al Comunei Ciorescu

5

MDA-014-VIP

17

Nicolai IVANOV
Presedintele Asociatiei “Unanimitate”

5

MDA-015-VIP

18

Valentin GUZNAC
Ministerul Administatiei Publice Locale

5

MDA-016-VIP

19

Vasile CARA
Director General S.A. ”BECARA”

5

MDA-017-VIP

20

Vugar Shahmarovici NOVRUZOV
Presedintele Asociatiei “AZMOLD”

5

MDA-018-VIP

21

Larry PARKER 
Multiplu Campion Mondial MIX-FIGHT

5

MDA-020-VIP

22

Serghei ERLIH 
Director General al Ziarului ”Business-Elita”

5

MDA-021-VIP

23

Sergiu MARAR
Redactor-Sef al Ziarului ”Business-Elita”

5

MDA-022-VIP

24

Victor SECARA
Director General VIVAS-Energo

5

MDA-023-VIP

25

Alexandru LAZARENCO
Director General ”Decor-LAZALEX”

5

MDA-024-VIP

26

Alexandru CHILEMCIUC 
Campion Mondial la Lupte Universale

5

MDA-025-VIP

27

Alexei SPINU
Sef-Instructor

4

MDA-026-VIP

28

Sergiu IONEL
Sef-Instructor

4

MDA-027-VIP

29

Valentin BAHNARI
Sef-Instructor

4

MDA-028-VIP

30

Muhtar MURTAZALIEV 
Campion European SAMBO

4

MDA-029-VIP

31

Dinu TURCAN 
Membrul de Onoare

4

MDA-030-VIP

32

Ala MIRONIC
Presedinte Consiliului Organizatiei Veteranilor din Republica Moldova

1

MDA-031-VIP

33

Efim DONOS
Uniunea Veteranilor din Republica Moldova

1

MDA-032-VIP

34

Ion CIOBANU
Sef Directie, Ministerul Educatiei si Tineretului

1

MDA-033-VIP

35

Ina SUPAC 
Prim-Secretar al Uniunii Tineretului Comunist din Moldova

1

MDA-034-VIP

36

Eugeniu BALAN 
Presedintele Uniunii Nationale a Studentilor si Tineretului din Republica Moldova

1

MDA-035-VIP

37

Igor MIRONIC 
Programul ”Russkii Mir”

1

MDA-036-VIP

38

Luidmila MEREAN 
Presedintele Organizatiei Obstesti de Binefacere” UNANIMITATE”

1

MDA-037-VIP

39

Iurii ONISCENCO
Director General ”Decon Impex Grup”

1

MDA-038-VIP

40

Vladimir PANCENCO
Membrul de Onoare

1

MDA-039-VIP

41

Radu STRATUTA
Reprezentantul VOIEVOD-NORD

1

MDA-040-VIP

42

Oleg OGOR
Membru de Onoare

1

MDA-041-VIP

43

Oleg PRODAN
Director General S.A. “SIGMA”

1

MDA-042-VIP

44

Mohammadifardm  GHOLAMALI
Reprezentant oficial, consultant

1

MDA-043-VIP

45

Dumitru CHITOROAGĂ

1

MDA-044-VIP

46

Vladimir SOLTANICI 
Director general Direcția Tineret și Sport, r.Criuleni

1

MDA-045-VIP

47

Ion VLAS
Specialist principal Direcția generală sport, r.Criuleni

1

MDA-046-VIP

48

Ion TURCAN
vice-ministru MAI, GENERAL MAIOR

 

 

49

Alexandru PINZARI 
Șef, Inspectoratul General al Politiei

 

 

50

Nicolae IVANOV 
președintele Asociația Obștească “UNANIMITY MOLDOVA”

 

 

51

Ghenadii VALUȚA 
Diacon, Mitropolia Moldovei , președinte ONG-ului  “Pro Ortodoxia”

 

 

52

Efim DONOS 
vice-președinte, Uniunea Veteranilor din Republica Moldova

 

 

53

Vladimir BUHENCO 
Veteran, Al 2-a Razboi Mondial

 

 

54

Safar MAMMEDOV 
Congresul Azerilor din Republica Moldova

 

 

55

Mehmet Selim KARTAL 
Ambasadorul Turciei în Republica Moldova

 

 

56

Namik Gasan Oglu ALIEV 
Ambasadorul Azerbadjanului in Republica Moldova

 

 

57

Grigore POLCINSCHII 
Președintele Raionului Dubăsari

 

 

58

Vlad BATRÎNCEA 
Deputat în Parlamentul Republicii Moldova

 

 

59

Grigore NOVAC 
Deputat în Parlamentul Republicii Moldova

 

 

60

Simion MUDREA 
Director executiv  “S.A Orhei Vit” 

 

 

61

Serghiu TODOROV 
Director general “Star-Tur Moldova“

 

 

62

Victor JANTOVAN 
Director general “Service S.A. Orhei“

 

 

63

Valeriu SCORPAN 
Antreprenor

 

 

64

Mihai CIUBACIUC 
Colonel de Poliție, Inspectoratul General al Poliției

 

 

 

  • Voteaza Cel mai bun sportiv
  • Campania Noi - moldovenii
  • Bogdania.MD

  • Voievod inscriere
  • orarul antrenamentelor
  • Parteneri

  • Controlul medical
  • Guvernul Tinerilor din Republica Moldova
  • orarul antrenamentelor
  • WTKA
  • Acte de caritate